(12) 266 00 22
501 815 832

Godziny przyjęć

Gabinety: lekarskie, USG, laseroterapii i kosmetyczny codziennie, oprócz niedzieli od 10.00 – do wieczora w zależności od indywidualnie ustalonych godzin wizyt.

Prosimy o kontakt telefoniczny.

Krótki opis dojazdu

Gabinet Harmonia Zdrowia i Urody znajduje się na rogu ulicy Długosza i placu Serkowskiego.

Znajdujemy się w narożnej kamienicy o bardzo charakterystycznym kolorze.

Jeśli dojeżdżają Państwo do nas samochodem to prosimy o bezpieczne i przepisowe parkowanie, w naszej okolicy jest kilka szkół oraz park. Jeśli będą państwo mieli problem z parkowaniem, to w stronę mostu nad rzeką Wilga jest plac/parking,  na którym zawsze znajdzie się miejsce. Wjazd znajduj się na rogu ulic Przedwiośnie i Długosza zaraz przy wjeździe na most na Wildze. Około 100 metrów od gabinetów w stronę Hotelu Forum.

Samochodem można do nas dojechać:

  • Od strony Bieżanowa: skręcając na rondzie Matecznym w prawo w ulice Kalwaryjską, a następnie w lewo w ulice Smolki, następnie w prawo w stronę Placu Serkowskiego.
  • Od strony Łagiewnik: należy przejechać prosto przez rondo Mateczne w ulicę Kalwaryjską, a następnie skręcić w lewo w ulice Smolki, następnie w prawo w stronę Placu Serkowskiego.
  • Od strony Ronda Grunwaldzkiego: proszę skręcić w prawo przed hotelem Hilton Park Inn, jechać główną drogą pod wiadukt, potem należy skręcić w lewo, proszę przejechać most na Wildze, tu można skręcić po skosie w prawo i zaparkować na placu/ parkingu lub jechać 100 metrów prosto. Wtedy zobaczą Państwo nasz gabinet po lewej stronie w narożnej kamienicy.
  • Od Strony Limanowskiego: proszę wjechać w ulicę Kalwaryjską, należy przejechać obok Korony i skręcić w prawo w ulicę Smolki, następnie proszę skręcić w ulicę Ignacego Krasickiego – jesteśmy naprzeciw Placu Serkowskiego
  • Od ulicy Krakowskiej: proszę skręcić w prawo za mostem, w ulicę Rejtana i przejechać cały plac Serkowskiego – będziemy po lewej stronie, na rogu ulicy Długosza.

Najbardziej ekologiczny dojazd do naszych gabinetów to:

  • Tramwaje linii: 8, 10 11, 23, 40, 3, 6 (Najbliższe przystanki to Smolki lub Korona)
  • Autobusy linii: 522, 614, 904 (Najbliższy przystanek to Korona)

Do zobaczenia!