• technologia
  Badanie USG jest niezwykle ważnym narzędziem diagnostycznym w okresie ciąży. Jakość urządzenia ma jednak kluczowe znaczenie dla poprawności wyniku. W centrum Zdrowia i Urody Harmonia, które mieści się w samym środku miasta Kraków, USG ciąży przeprowadzane jest zawsze na najnowocześniejszym aparacie ultrasonograficznym amerykańskiej firmy General Eletrcic - Voluson S8, który jest pierwszym w Krakowie tego typu aparatem pozwalającym wykonywać pełen zakres badań USG 2D, 3D, 4D.
 • usg ciąży
  Kontrola aparatem USG o wysokiej precyzji pozwala przyjrzeć się rozwojowi dziecka w trakcie ciąży, jego położeniu, wadze i wielkości. To również sposób na wczesne wykrycie ryzyka genetycznego. USG ciąży w przyjemnej atmosferze, jaką oferujemy przyszłym rodzicom, stwarza okazję, by uwiecznić pamiątkowe nagrania z dźwiękiem i zdjęciem rozwijającego się w brzuchu malucha.
 • usg ginekologiczne
  To jedno z podstawowych badań diagnostycznych i profilaktycznych, które powinno być przeprowadzane przez kobietę w każdym wieku równie regularnie, jak badanie ginekologiczne. W Centrum Zdrowia i Urody Harmonia proponujemy Państwo zarówno USG transwaginalne, jak i przez powłoki brzuszne.
 • usg jamy brzusznej
  Bezpieczne i bezbolesne USG jamy brzusznej przeprowadzane jest celem oceny stanu narządów wątroby, pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych, nerek, trzustki, śledziony, aorty i dużych naczyń, pęcherza i gruczołu krokowego, macicy oraz przydatków. Badanie pozwala wcześnie wykryć wiele schorzeń, które można skutecznie leczyć, a Kraków między innymi dzięki wyposażeniu naszych gabinetów może teraz poszczycić się wyjątkowo precyzyjną diagnostyką.
 • usg żył
  To jedno z podstawowych badań diagnostycznych i profilaktycznych, które powinno być przeprowadzane przez kobietę w każdym wieku równie regularnie, jak badanie ginekologiczne. W Centrum Zdrowia i Urody Harmonia proponujemy Państwo zarówno USG transwaginalne, jak i przez powłoki brzuszne.
 • usg ortopedyczne
  Nowoczesne aparaty ultrasonograficzne, w które wyposażone jest nasze centrum, pozwalają z niezwykłą precyzją ocenić stan tkanki miękkiej i kostnej, stanowiąc nieinwazyjny i bezbolesny element diagnostyki w zakresie ortopedii. USG ortopedyczne jest zawsze przeprowadzane przez wykwalifikowanego ortopedę. Badanie uwidacznia wszelkie nieprawidłowości w obrębie ścięgien i brzuśców mięśni, więzadeł, powierzchni stawowych lub wolnych ciał w jamach stawowych.
 • usg piersi
  Bezbolesne i dokładne. Centrum Zdrowia i Urody Harmonia Kraków dysponuje niezwykle precyzyjnym aparatem ultrasonograficznym, który z dużą dokładnością pozwala diagnozować najdrobniejsze zmiany, stanowiące zagrożenie. USG piersi to jedno z najważniejszych badań profilaktycznych dla zdrowia kobiety. Nie każdy guzek oznacza od razu raka. Warto się badać, aby wykluczyć ryzyko i spać spokojnie.
 • usg prostaty
  Nieinwazyjne i bezpieczne USG prostaty przeprowadzane jest w naszym Centrum na nowoczesnych urządzeniach, które z dużą dokładnością pozwalają wykryć wszelkie niepokojące przejawy przerostu gruczołu krokowego, wykazując również ewentualne złogi. W przypadku podejrzenia nowotworu możliwe jest wykonanie biopsji pod kontrolą USG, a wyniki tak przeprowadzonego badania są bardzo wiarygodne i precyzyjne.
 • usg tarczycy
  Całkowicie bezbolesne i szybkie USG tarczycy pozwala na niezwykle dokładną ocenę stanu jednego z najważniejszych gruczołów dokrewnych człowieka. Osoby zamieszkujące Kraków mogą je zrobić po umówieniu wizyty, przy okazji zmierzając do pracy lub na zakupy. Nie wymaga specjalnego przygotowania, a precyzja, z jaką urządzenia wykrywają wszelkie guzki i torbiele, umożliwia ich wczesne wykrycie i skuteczne leczenie.
 • badania prenatalne
  Pacjentki zamieszkujące Kraków, ale również te spoza Krakowa mogą w naszym Centrum wykonać kompleksowe nieinwazyjne badania prenatalne I trymestru ciąży na podstawie zasad The Fetal Medicine Foundation (FMF) z Londynu. Diagnostyka prenatalna obejmuje USG wykonane przez certyfikowanych lekarzy. Nieinwazyjny test Pappa oraz test FM pozwala na niemal 100-procentowe wykrycie zespołu Downa i innych wad wrodzonych.
 • histeroskopia ambulatoryjna
  Małoinwazyjne badanie pozwalające szybko i bezboleśnie przeprowadzić zabieg usunięcia zrostów lub polipów występujących w obrębie błony śluzowej macicy, jak również pobrania wycinków do badania histopatologicznego. Specjalna budowa histeroskopu opracowana przez profesora Bettocchiego umożliwia zastosowanie techniki „See&Treat”. Polega ona na jednoczesnym diagnozowaniu oraz usunięciu struktur patologicznych.